top of page
GIO-2-scaled.jpg

Specifikace

až 125 kg

Maximální nosnost

Až 2x lehčí

než ocelové provedení díky hliníkové konstrukci kolejnice

Rozumná volba

Lze jednoduše přestěhovat

congnac.png

Stairlift UP dokonale splyne s interiérem vaší domácnosti!

Sedačka Stairlift UP je vyrobena z umělé kůže a je k dispozici ve čtyřech barvách. Díky luxusnímu designu se Stairlift UP dokonale hodí do každého interiéru. Naším designem jsme na trh uvedli novou a jedinečnou schodišťovou sedačku. Krásný kus nábytku.

Kleur-Bruin.png

Hnědá

Kleur-Cognac.png

Koňaková

Kleur-Sand.png

Písková

Kleur-Antraciet-1.png

Antracitová

Rails-Vergelijken.png

Výrazně menší profil

V porovnání s běžně používanými kolejnicemi má naše kolejnice výrazně menší profil. Kolejnice je navržena tak, aby vaše schodiště neblokovala. Na obrázku na straně můžete vidět rozdíl, přičemž vpravo je kolejnice schodišťového výtahu UP a vlevo kolejnice dvou dalších dodavatelů, v poměru k velikosti samotného schodišťového výtahu.

Ovládání schodišťové sedačky

Interkom a joystick jsou standardně umístěny v pravé loketní opěrce schodišťového výtahu. V případě poruchy se můžete pomocí interkomu spojit s asistenční službou. Váš schodišťový výtah pak bude zkontrolován na dálku a pokud to bude možné, bude vám okamžitě poskytnuto řešení. Tímto způsobem máte vždy k dispozici okamžitou pomoc na dálku.

Nieuwe_joystick_2-kopieren-768x341.png

Prostor na schodech

Stairlift UP má štíhlou konstrukci. Když schodišťový výtah nepoužíváte, lze područky, opěrku nohou a sedadlo sklopit. Na schodech tak zůstane dostatek místa pro běžné použití nebo pro případné nouzové situace.

Lift-afmetingen-gebogen-trap-nieuwe-joystick-768x453.png

Zatočené schodiště

Lift-afmetingen-rechte-trap-nieuwe-joystick-1-2048x1209.png

Rovné schodiště

Plně automatické řešení

Bezpečný                Už žádné ohýbání          Bezpečné nastupování a vystupování

Schodišťová sedačka Stairlift UP je standardně vybaven automatickou otočnou sedačkou a opěrkou nohou. Díky tomu se nemusíte ohýbat, abyste sklopili nebo rozložili opěrku nohou. K tomu dojde zcela automaticky po sklopení nebo vyklopení opěrek rukou. Kromě toho se sedačka v horní a dolní části schodiště automaticky otáčí směrem od schodů, takže můžete bezpečně nastupovat a vystupovat.

Modulární kolejnice

Perfektně se hodí na každé schodiště                Plně automatické

Díky jedinečné modulární kolejnici se schodišťová sedačka Stairlift UP hodí na každé schodiště. Kolejnice se skládá pouze ze 2 dílů a lze ji na místě instalace plně přizpůsobit. Tím se předchází dlouhým dodacím lhůtám a vysokým cenám.

Když jsou dveře blízko schodů…

Dokonale se hodí ke každým dveřím               Plně automatický

Máte hned vedle schodů dveře, které by způsobily, že by schodišťová sedačka dveře blokovala? Žádný problém, s naší speciální kolejnice možné umístit schodišťovou sedačku přímo vedle dveří. Kolejnice se po použití automaticky sklopí, takže neblokuje dveře.

Ovládání schodišťového výtahu podle vašich představ

Schodišťová sedačka se obvykle ovládá joystickem na loketní opěrce. Protože se může stát, že sedačku používají různé osoby, může být sedačka nahoře, zatímco vy ne, nebo naopak. K ovládání sedačky směrem dolů nebo nahoru je proto zapotřebí dálkový ovladač. Kromě dálkového ovládání nabízíme také aplikaci, pomocí které můžete sedačku snadno ovládat na dálku prostřednictvím vlastního chytrého telefonu.

app.jpg

Bezpečná cesta nahoru

Kvalita je pro nás velmi důležitá a bezpečnost zákazníků je na prvním místě. Schodiš’tová sedačka Stairlift UP splňuje evropské bezpečnostní předpisy pro konstrukci a instalaci schodišťových výtahů pro přepravu osob: EN 81-40.

 

V rámci Dutch Design Week (2019) získal schodišťový výtah UP také uznání GIO (Good Industrial Design). Stejně jako funkčnost cenu.

Liftinstituut.png
Certificate-of-Compliance-724x1024.jpg
bottom of page